Toptan İç Giyim

BDL İç Giyim

BDL İç Giyim markası ile İstanbul Toptancılar Çarşısı (İstoç) pazarına giriş yapan firma, kısa sürede tasarladığı farklı modellerle müşterilerin dikkatini çekmiştir. 2018 yılında İstoç`ta toptan iç giyim satışlarını yapmak üzere faaliyete başlayan Badılı Tekstil, birçok ülkeye ihracat yapacak büyüklüğe ulaşmış durumdadır. 
Toptan İç Giyim - BDL İç Giyim
Toptan İç Giyim - BDL İç Giyim
BDL İÇ Giyim firması, sürekli olarak güncellenen ve günün ihtiyaçlarına uygun modeller üretmeye devam etmektedir. Siz de toptan iç giyim alımı yapmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Toptan iç giyim fiyatları da böylece daha uygun olmaktadır. Müşterilerine farklı fiyat tarifeleri ve kampanyalarıyla kolaylıklar sağlayan firma, ödeme konusunda da kolaylıklar sağlamaktadır.
BDL İç Giyim
BDL İç Giyim

BDL İç giyim firması neden ağırlıklı olarak toptan içi giyim satışları yapmaktadır? Bildiğiniz üzere İstoç büyük markaların yer aldığı ve genellikle toptan satışların yapıldığı bir ticaret merkezidir.

Toptan İç Giyim Satışları - BDL İç Giyim
Toptan İç Giyim Satışları - BDL İç Giyim
Perakende satışların neredeyse olmadığı ticaret merkezinde, sadece iç piyasada değil yurt dışına ürün satışı yapan büyük markalar, toptan satışlarla pazar paylarını büyütmenin daha doğru olduğunun farkındalar.

Fantezi İç Çamaşırları

Ürünlerimizin farklı renklerini bir arada görecek, toptan iç giyim satış fiyatlarımızla ilgili bilgi alacak ve satış uzmanlarımızdan ürün bilgilerini alabilirsiniz.
Fantezi İç Çamaşırları - BDL İç Giyim
Fantezi İç Çamaşırları - BDL İç Giyim
Fikir edinmek, yerinde ürünlerimizi incelemek isterseniz 7/24 hizmet veren bizimle iletişime geçebilirsiniz. Gecenize renk katacak, uykunuzun verimini artıracak ve vücudunuza ferahlık verecek fantezi iç giyim modellerimizi denemek için daha fazla geç kalmayınız.

En İyi Erkek İç Çamaşırı

BDL İç Giyim firması, üretimini yaptığı ürünlerini kuruluş amacına uygun olarak kalite standartlarına uygun olarak üretmektedir. Erkeklere yönelik iç çamaşırı tasarımlarında en iyi modelleri sunmanın heyecanıyla çalışmalarını devam ettiren ve sürekli olarak yeni tasarımlar üreten firma, fit vücut seven, üst kıyafetlerine önem veren müşterilerini şaşırtmaya devam ediyor. Günümüzde her detayın düşünüldüğü bir sektörde çalışıyorsanız giyiminiz çok önem arz eder. 

Dantelli İç Çamaşırı

Jartiyer, body gibi ürünlerimizin farklı çeşitleri mevcuttur. Web sitemizin ilgili sayfasını ziyaret ederek fantezi iç giyim modellerimizi inceleyebilirsiniz. Dantelli iç çamaşırlarımızı tercih ederek güzel bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Adres: Mahmutbey Mahallesi. İstoç 28.Ada 2449. Sk. No:31 Bağcılar-İSTANBUL

Tel: 02126590770


1 Yorumlar

  1. BDL İÇ Giyim firması, sürekli olarak güncellenen ve günün ihtiyaçlarına uygun modeller üretmeye devam etmektedir. Siz de toptan iç giyim alımı yapmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Toptan iç giyim fiyatları da böylece daha uygun olmaktadır. Müşterilerine farklı fiyat tarifeleri ve kampanyalarıyla kolaylıklar sağlayan firma, ödeme konusunda da kolaylıklar sağlamaktadır.

    YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski